Arta Bajrami интервью – видео

Merita Latifi - Vera pa mergimtarë

https://fanlink.to/VeraPaMergimtar Video : MProduction Text & Muz : Kreshnik Avdiu Ork : ArtiREC Prod BY : MProduction ...

Arta Bajrami - Te rejat e fundit si dhe promovimi i videoklipit "Me fal oj nane" 14.06.2015

https://www.facebook.com/pages/1-Kafe-Me-Labin/216113715120497.

60 sekonda: Tayna

Artistja e momentit, Tayna, senzacion me hitet e njëpasnjëshme si ‘Caliente’, ‘Kce’, ‘Aje’ vjen në 60 sekondat më të nxehtë e ...

21 Grade - Majk & Onat 23.07.2019

rtv21.tv #rtv21 #tv21 #radiotelevision21

60 sekonda: Buta

Reperi i ri, Buta në 60 sekondat e Prive. Gazetar: Vlorijan Halili Kamerman: Dardan Fetahu Montazher: Dren Spahiu

Emmy & Tiki - Intervista Televizioni Opinion

Emmy Albania,Arta Bajrami,Valton Krasniqi ,Dafina Zeqiri,Hekuran Krasniqi,Mirsa Kerqeli,Gentz,Nora Istrefi, Adelina Ismajli ...

E vërteta e emrit artistik të reperit Kidda! - MIRAGE - 09.11.2018

Gazetar: Butrint Pasjaqa Kameraman: Ideal Muhaxhiri

Ditë e re - Studimet në Skoci, si e kalon karantinën Qëndresa atje?

Qëndresa Bajrami studion aktrim dhe performancë në Skoci. Ajo merr pjesë edhe në një shoqatë ku emigrantë nga e gjithë bota ...

PSYCHOS N PEJA City Video koncert

Psychos Npej..:!:!:!:!:!:!:!:!:!::! konga CRAZYY MOS T'HARROIM SE PALIDHJE HAHHAHA ..:!:! : PSYCHOS,VULLKANO,WESTOG ...

Naten me Fatmir Spahiun - AFRIM MUQIQI & ARTA SELIMI 01.03.2016

Radio Television of Kosovo is the public service broadcaster in Kosovo. RTK operates five TV channels and two radio stations ...

KEXA Live!

Various snippets of KEXA Live!

Gold AG ft Shyhrete Behluli - Adem Jashari

ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA Gold AG ft Shyhrete Behluli - Adem Jashari EMRIN ADEM E SYTE SI SHQIPONJA JAM ...

'When the Wall Fell': From Berlin to a rebellion in Albania

Journalist Arta Kutra explains how the fall of the Berlin Wall inspired Albanians to seek regime change. 'When The Wall Fell' is a ...

Случайные видео:

© 2020 | Главная | Обратная связь